چرا باید این آزمون نظام مهندسی رو قبول شی؟!

قبلا در مورد این موضوع که چرا باید به محض پر شدن سنواتتون تو آزمون نظام مهندسی شرکت کنید و قبول شید صحبت کردم و عللی مثل احتمال تغییر کردن نوع آزمون و نحوه پذیرش تغییر مباحث سخت‌تر شدن سوالات زودتر رسیدن به پایه های بالاتر و… رو براتون عنوان کردم. در این بین تغییر مباحث یکی از اتفاق هایی که نمیشه جلوشوگرفت و ناگریزیم باهاش کنار بیایم.

دوره قبلی موضوعی که چالش شده بود برای داوطلبا و کار رو و یکم سخت کرده بود مخصوصاً برای بچه‌های عمرانی تغییر دو مبحث ۶ و ۹  در آزمون بود. ۸ و ۱۹ تغییر کردن و این تغییر این بار برای بچه های معماری چالش بیشتری به وجود آورده چون مبحث ۱۹ جزو مهم‌ترین منابعشونه و می دونیم که اثرات تغییر دوتا بحث ۶و۹ هم هنوز وجود داره اما چرا دارم اینارو میگم؟

این همه پیش‌نویس؟!

بچه ها این پیش نویس هایی که دیدین تاریخ بعضیاشون بر میگرده به سه سال پیش و ابن یعنی این که همین یکی دو سال اینده ویرایش جدیدشون ابلاغ میشن. بگذریم ازین که مباحثی مثل ۲۱ و ۲۲ هم پیش نویسشون بیرون اومده. پس از همین امروز با خودت عهد کن که با جدیت برای آزمون نظام مهندسی پیش رو اماده شی و با موفقیت پشت سر بذاریش.

 

در پایان توصیه می کنیم برای مشاهده آموزش های بیشتر و به روزتر حتما پیج آکادمی سیستان پی در اینستاگرام را دنبال کنید و از محتوای رایگان آن جهت ارتقا دانش مهندسی و کسب آمادگی لازم برای آزمون نظام مهندسی استفاده نمایید.

و اما پیشنهاد آخر : وقت خود را با بی نظمی تلف نکنید و دنبال آزمون و خطا نباشید. با مهندس راز یک بار برای همیشه در آزمون نظام مهندسی شرکت کنید و قبولی خود را تضمین کنید. گواه این ادعا قبولی بالای ۹۰ درصد داوطلبین ما در آزمون گذشته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *