پوشش مانع حرارتی

پوشش مانع حرارتی چیست؟

پوشش مانع حرارتی مطابق مبحث سوم مقررات ملی ساختمان ( صفحه ۳) موادی هستند یا محافظ های فوم پلیمری هستند که ما بر روی سازه خودمون، قطعات مختلف اون، بر روی سقف، تیر و ستون شات کریت میکنیم تا در مواقع حریق بتونن به مدت حداقل ۱۵ دقیقه دمای ۱۲۰ درجه رو تحمل کنند و کاری کنن که سازه ما مقاومت بیشتری در مقابل حریق داشته باشه و اون فرصت لازم رو برای اینکه آتش‌نشانی بخواد خودشو برسونه و حریق رو مهار کنه رو اینجا کند. پس منظور از پوشش مانع حرارتی همین موادی که دارین توی ویدیو زیر دارید می‌بینید که نیروی کار ما بر روی قطعات فلزی ما شات کریت میکنه.

 

در این ویدیو به سادگی هر چه تمام تر با مفهوم پوشش عایق حرارتی آشنا شدیم و ازین به بعد مفهوم این کلمه ملکه ذهن ما شده و کاملا درکش کردیم. ما در آکادمی سیستان پی با تدریس منحصر به فرد مهندس دانیال راز بند به بند مقررات ملی ساختمان رو به همین صورت در کنار هم یاد  می گیریم و ازون بند تست های مختلف حل می کنیم تا به موضوع کاملا مسلط بشیم و هر تستی که ازین بخش ها در آزمون مطرح میشه رو بتونیم حل کنیم.

اگه شما هم میخواین جزء قبولی های آزمون بعدی نظام مهندسی ( ورود به حرفه عمران و ورود به حرفه معماری ) باشید میتونید از  کلاس های حضوری، دوره های آنلاین و همینطور پکیج های ویدیویی امادگی آزمون نظام مهندسی آکادمی سیستان پی استفاده کنید. ( پکیج ویدیویی آزمون نظارت و اجرای عمران | پکیج ویدیویی آزمون نظارت و اجرای معماری )

تمامی کلاس ها و دوره های آمادگی آزمون نظام مهندسی موسسه سیستان پی دارای گارانتی بازگشت وجه بوده و ما به طور ۱۰۰ درصد کیفیت آموزش های خودمون رو تضمین میکنیم و برای قبولی در آزمون پیش رو فقط کافیه با کلاس های ما همراه باشید و تکالیفی که به شما داده میشه رو به نحو احسن انجام بدین.

 

آکادمی سیستان پی، پی ساز قبولی شما در آزمون نظام مهندسی

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *