نظام مهندسی چابهار

 • کلاس آمادگی آزمون نظام مهندسی:

آکادمی فنی و حرفه ای سیستان پی به صورت منظم در شهرستان چابهار دوره های آمادگی آزمون ورود به حرفه عمران و معماری برگزار میکند. متقاضیان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در کلاس ها با شماره تماس ۰۹۳۹۳۰۸۳۴۶۴ (مهندس راز) تماس حاصل فرمایند.

همچنین عزیزانی که قادر به شرکت در کلاس های حضوری نیستند می توانند از پکیج های ویدیویی تهیه شده در این مجموعه استفاده نمایند.

دوره نظام مهندسی چابهار
کلاس نظام مهندسی چابهار
 • پکیج های ویدیویی برای مهندسین ساکن کنارک و چابهار که امکان شرکت در کلاس های حضوری برایشان مقدور نیست:

با مفهومی شدن و اضافه شدن تصاویر به آزمون نظام مهندسی داوطلبان نیاز به آموزشی جامع و تصویری دارند که بند بند آیین نامه و اسامی خاص و ناآشنا را بصورت تصویری پوشش داده و ملکه ذهنشان شود تا در زمان کم توانایی پاسخگویی به سوالات آزمون نظام مهندسی را داشته باشند. در ادامه به ۵ دلیل برتری پکیج امپراطوری ورود به حرفه مهندس راز می پردازیم:

 1. تنها پکیج تدریس تمامی ۲۲ مبحث مقررات ملی در کشور + تدریس جانبی (پکیج های آموزشی موجود در کشور، تنها شامل تدریس مباحث ۶ الی ۱۲ میباشد و تمامی منابع آرمون را پوشش نمی دهد.)
 2.  آموزش کاملا مصور مقررات ملی در کشور + آموزش کارگاهی و اجرایی منابع ( پکیج های آموزشی موجود در کشور، اکثرا روخوانی بندهای کتاب و بیان تست بوده که برای داوطلب غیرقابل درک و خسته کننده میباشد ولی شما با این پکیج نحوه اجرا و نظارت یک ساختمان را نیز آموخته و از آموزش لذت ببرید.)
 3. آموزش تست های طبقه بندی شده، گام به گام از ابتدا تا انتهای کتاب + تحلیل تستی هر بندمقررات
 4. پشتیبانی و رفع اشکال بصورت خصوصی برای هر داوطلب توسط استاد دوره مهندس راز
 5. برگزاری یک دوره تحلیل تستی و آزمون آزمایشی آنلاین رایگان + ۳۰جلسه تحلیل تستی برای هر مبحث + ۱۰ آزمون آزمایشی جامع تالیفی
 • برگزاری تور کارگاهی در شهرستان چابهار:

دوره جامع آموزشی نحوه نظارت و اجرای ساختمان به صورت عملی و تئوری شامل آموزش اجرای ساختمان از آغاز تا پایان‌، از فونداسیون تا نازک‌ کاری که بصورت تور کارگاهی در شهرستان چابهار برگزار می گردد. این دوره مناسب دانشجویان و فارغ التحصیلان و همچنین پذیرفته شدگان در ازمون نظام مهندسی می باشد که پس از گذراندن دروس تئوری در دانشگاه، با فرآیند اجرای ساختمان بصورت عملی نیز اشنا شوند.

در این دوره به تمامی مسائل و چالش هایی که مهندسین حین اجرای کار با آنها برخورد خواهند داشت خواهیم پرداخت و شما عزیزان را برای اجرا و نظارت بر پروژه های مختلف آماده خواهیم ساخت.

کارگاه چابهار
تور کارگاهی چابهار

آدرس سازمان نظام مهندسی ساختمان چابهار

استان سیستان و بلوچستان، چابهار، بلوار صیاد، بین خیابان امداد و خیابان جانبازان، ساختمان ادری نظام مهندسی چابهار

 

۱ دیدگاه

 • سلام
  شرکت ما برای نظارت کارگاهی دنبال ناظر سیویل با تجربه مناسب برای کار در بندر هستیم. اگر از مهندسین عمران عضو نظام مهندسی تمایل داشته باشند، رزومه برای ما ارسال نمایند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *