برای موفقیت در آزمون نظام مهندسی باید ۴ گام طلایی رو طی کنید:

گام اول: مطالعه عمیقاً و مفهومی و دقیق از مقررات ملی بر پایه اصول اجرایی و کارگاهی
گام دوم: مطالعه و تحلیل تست های ۱۰ سال اخیر
گام سوم: تحلیل تست های تالیفی استاندارد بر اساس الگوریتم های جدید آزمون
گام چهارم: شرکت در آزمون های آزمایشی تألیفی استاندارد که بر اساس الگوریتم های جدید آزمون طراحی شده اند.

مهندس جان دقت کن گام اول موفقیت شما توی آزمون نظام مهندسی اینه که وقتی هر بند مقررات ملی رو مطالعه میکنی بتونی یک درک عمیق از اون بند داشته باشی فرضا مبحث مقررات ملی رو باز کردی با اصطلاح دوربند خروج مواجه میشی نمیدونی این اصطلاح یعنی چی
توی گوگل هم سرچ میکنی به نتیجه نمیرسی از مهندسین اطراف خودت میپرسی اون ها هم اطلاع دقیقی در این رابطه بهت نمیدن در حالی که نگاه می‌کنی و میبینی که سال هاست که توی آزمون های مختلف در رابطه با همین موقعیت بارها و بارها تست مطرح شده و تو نمیتونی این قضیه رو درکش کنی با یک تصویر به راحتی میتونم این قسمت رو به تو آموزش بدم تا بتونی هر تستی که از این قسمت مطرح شد رو بزنی. دقت داشته باش دوربند خروجی یعنی چی:
اول از همه شما باید اصطلاح راه خروج رو بشناسی راه خروج چیه دوستان
مسیری که ما طی میکنیم تا خودمون رو به خیابون برسونین. راه خروج از سه قسمت تشکیل میشه: ۱_ دسترس خروج  ۲_ خروج ۳_ تخلیه خروج
دسترس خروج کجاست در ساختمان ها همون راه رویی که توی هر طبقه داریم راه رو هایی که ما طی میکنیم تا خودمون رو به خیابون برسونیم به این مسیر میگیم دسترس خروج.
خروج کجاست به پلکان هر خانه می‌گوییم خروج و به اون نقطه همکف، به اون لابی، به اون طبقه ای که هم تراز با خیابون می‌گوییم تخلیه خروج. پس ما میفهمیم راه خروج از ۲  قسمت تشکیل شده: ۱_ دسترس خروج ۲_ خروج۳_ تخلیه خروج. خب حالا برگردیم به عقب تر اصطلاح دور زند خروج یعنی چی یعنی ما این مسیر خودمون را باید به شکلی محافظت کنیم. با مواد ضد حریق، به کمک درهای ضد حریق، به کمک پنجره های ضد حریق یا به کمک موادی که با دیوار شات کلیک میشن و جلوگیری از ورود دود و حریق به این مسیر خروجمان به این دسترس خروج، به این پلکان خروج، به این لابی خروج ما تا مردم فرصت فرار کردن از ساختمان رو داشته باشند.

توی تصویر مشاهده کنید راه روی هر طبقه، دسترس خروج، پلکان ساختمان خروج، لابی که هم تراز با خیابان، تخلیه خروج، یک فیلم هم از این قسمت باهم دیگ ببینیم.

همینجور که توی این فیلم دارید مشاهده میکنید به محض فعال شدن حریق دمپر ها فعال می‌شوند به سیستم فن ها دستور می‌دهند هوا توی سیستم راه خروج ما به حرکت در میاد و جلوگیری می‌کنه از ورود دود به مسیر دسترس خروج و پلکان خروج و مردم فرصت این رو دارند بتوانند در امنیت کامل از ساختمان خارج شوند. شما میتوانید به راحتی هر موضوعی رو توی مبحث مقررات ملی توی موسسه سیستان پی به صورت کاملا مصوت همراه با فیلم و عکس حتی اگر مهندس کارگاهی و اجرایی نبودین یاد بگیرین

و در آن نیز به کمک جلسات تحلیل تستی که برای شما برگزار میشه به تعداد بی شمار با شما تست تمرین خواهد شد تا بتونید روی بحث ابزار هایی مثل کلید واژه، چارت، فلو چارت، پاسخیابی خیلی از ابزار ها مسلط بشید و توی زمان بسیار اندک هر تستی را پاسخ دهید همچنان با شرکت در آزمون های آزمایشی بی شمار که ما برگزار می‌کنیم که شاید بیش از سی مرحله آزمون رایگان باشه بحث مدیریت زمان رو یاد میگیرید، کنترل استرس رو یاد میگیرید و به اون آمادگی نهایی برای موفقیت در آزمون برسید. کد دوره آذر ماه به زودی برگزار خواهد شد یا ما همراه باشید.

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *