زمان مناسب برای شروع مطالعه آزمون نظام مهندسی :

برای آمادگی آزمون نظام مهندسی مطالعه رو از کی شروع کنیم که نه خیلی زود باشه و نه خیلی دیر ؟! زمان مناسب برای شروع مطالعه آزمون نظام مهندسی کی هست؟ چندماه مونده به آزمون؟ چطوری بر استرس و تنبلی قبل آزمون غلبه کنیم و یه استارت خوب با فشار نرمال داشته باشیم و یه جوری نشه که زیر فشار قبل آزمون له بشیم؟! در این پست همراه با مهندس راز به پاسخ این سوالات میرسیم و با یه شروع منطقی و به موقع میریم که حسابی برای آزمون پیش رو آماده بشیم.

البته بهتون پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری با مهندس راز تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان و تجربه ایشون بهره مند بشید و باتوجه موقعیت و زمانی که در اختیار دارید بهترین برنامه مطالعاتی رو در اختیارتون بذارند. همینطور میتونید از کلاس های حضوری، آنلاین و پکیج های ویدیویی آمادگی آزمون نظام مهندسی آکادمی سیستان پی هم استفاده کنید و یک بار برای همیشه به آمادگی ۱۰۰ درصد برسید و از آزمون نظارت و اجرای عمران و معماری سربلند بیرون بیاید.

 

+ مهندس کی قراره سایت سازمان برای ثبت نام باز بشه؟

-چرا منتظری اینقدر تا سایت باز بشه

+تا مطالعه رو شروع کنم؟

-اگر منتظری تا سایت باز بشه و مطالعه خودت رو آغاز کنی محکومی به شکست!

+چرا آخه هنوز که زوده برای مطالعه شاید الان که مطالعه بکنم همه چی یادم بره دوست دارم نزدیک آزمون شروع کنم که یادم نره

-زمانی که سایت برای ثبت‌نام باز میشه حداکثر ۲ ماه تا آزمون زمان داری و وقتی توی اون شرایط قرار بگیری قطعا دچار استرس میشی و نمیدونی باید چیکار کنی و چی بخونی و چجوری عمل کنی. ولی وقتی که ۲ الی ۴ ماه مونده به آزمون مطالعه خودت رو آغاز کنی توی اون ۲ ماه مونده به آزمون تنها کاری که انجام میدی جمع بندی مطالب و شرکت توی آزمون های آزمایشیه و وقتی با روش من بری جلو قطعا میری واسه قبولی.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *