درآمد مهندسی عمران در ایران و جهان چقدره؟

درآمد مهندس عمران در ایران و جهان چقدره؟

درآمد مهندس عمران سال ۱۴۰۰

درآمد مهندس عمران طبق گزارش ها و تحقیقات صورت گرفته به طور میانگین معمولا ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است. میزان حقوق مهندس عمران در ایران از یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان (کمترین) تا ۱۳ میلیون تومان (بالاترین ) متغیر است. این میزان حقوق برای هر مهندس عمران شامل مواردی مانند حق مسکن ،هزینه رفت و امد و سایر موارد می شود. هر مهندس عمران گفتیم می تواند بسته به تجربه، مهارت ، موقعیت جغرافیایی شرکت و جنسیت حقوق متفاوتی داشته باشد.

حقوق مهندس عمران بر اساس سابقه سال ۱۴۰۰

حقوق یک مهندس عمران با تجربه کمتر از سه سال به طور میانگین در حدود ۴،۷۰۰،۰۰۰ تومان در هر ماه درآمد. حقوق این افراد از ۱،۲۰۰،۰۰۰ تومان (کمترین) تا ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان( بالاترین ) متغیر است.

حقوق یک مهندس عمران با سطح تجربه بین ۳ تا ۷ سال به طور میانگین ۶،۲۰۰،۰۰۰ تومان در هر ماه است . حقوق این افراد از ۳،۸۰۰،۰۰۰ تومان( کمترین) تا ۱۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان (بالاترین) متغیر است .

 

در پایان توصیه می کنیم برای مشاهده آموزش های بیشتر و به روزتر حتما پیج آکادمی سیستان پی در اینستاگرام را دنبال کنید و از محتوای رایگان آن جهت ارتقا دانش مهندسی و کسب آمادگی لازم برای آزمون نظام مهندسی استفاده نمایید.

و اما پیشنهاد آخر : وقت خود را با بی نظمی تلف نکنید و دنبال آزمون و خطا نباشید. با مهندس راز یک بار برای همیشه در آزمون نظام مهندسی شرکت کنید و قبولی خود را تضمین کنید. گواه این ادعا قبولی بالای ۹۰ درصد داوطلبین ما در آزمون گذشته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *