تاریخ برگزاری آزمون

تاریخ برگزاری آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۱

تاریخ احتمالی برگزاری آزمون نظام مهندسی سال ۱۴۰۱ کی خواهد بود؟ اردیبهشت؟ قطعا خیر! در ادامه به دلایل عدم برگزاری آزمون در اردیبهشت ماه خواهیم پرداخت و نتیجه گیری خواهیم کرد که آزمون نظام مهندسی سال ۱۴۰۱ در خرداد یا تیر ماه برگزار خواهد شد و زمان بسیار مناسبی در اختیار داوطلبین عزیز برای شروع مطالعه و رسیدن به قبولی در آزمون مذکور قرار دارد. پس زمان را از دست ندهید و با یک برنامه ریزی دقیق و اصولی تا روز آزمون یک بار برای همیشه غول آزمون نظام مهندسی را شکست دهید.

قبولی تضمینی میخواهید؟! با کلاس های حضوری، آنلاین و پکیج های ویدیویی آکادمی سیستان پی قبولی خود را تضمین کنید.

 

بررسی تاریخ های احتمالی آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۱ :

از ۱۴ فروردین الی ۱۴ اردیبهشت ماه رمضان میباشد و آزمونی برگزار نخواهد شد.

۱۵ و۱۶ اردیبهشت آزمون استخدامی کشوری برگزار میشود.

جمعه ۲۳ اردیبهشت آزمون مرکز و کلا برگزار میشود.

۲۸و۲۹و۳۰ اردیبهشت آزمون کارشناسی ارشد برگزار میشود.

آزمون همیشه‌ در روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار میشود و با توجه به پر شدن پنجشنبه و جمعه های ماه اردیبهشت قطعا آزمونی در این ماه نداریم و احتمال برگزاری آزمون در خردادماه و تیر ماه باتوجه صحبت‌های آقای مانی فر بیشتر است.

 

پیشنهاد مطالعه۴ گام موفقیت در آزمون نظام مهندسی

در پایان توصیه می کنیم برای مشاهده آموزش های بیشتر و به روزتر حتما پیج آکادمی سیستان پی در اینستاگرام را دنبال کنید و از محتوای رایگان آن جهت ارتقا دانش مهندسی و کسب آمادگی لازم برای آزمون نظام مهندسی استفاده نمایید.

و اما پیشنهاد آخر : وقت خود را با بی نظمی تلف نکنید و دنبال آزمون و خطا نباشید. با مهندس راز یک بار برای همیشه در آزمون نظام مهندسی شرکت کنید و قبولی خود را تضمین کنید.

پیشنهاد مطالعههدف از برگزاری آزمون نظام مهندسی چیه؟

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *